Žáci oboru Ekologie a životní prostředí úspěšně reprezentovali naši školu v několika odborných soutěžích.

V Geologické olympiádě obsadila Simona Mazalová z HE 4 krásné 3. místo v krajském kole.

Výborně si naši žáci vedli také v Ekologické olympiádě, kde školní týmy získaly 3., 4. a 5. místo z 12 celkových míst.

Na třetím místě se umístil tým ve složení Šimon Hlávka, Terezie Javorková a Eliška Bergmanová.

Velký úspěch přinesla také lesnická soutěž YPEF, ve které žákyně druhého ročníku Anna Fialová, Šárka Klomfarová a Eliška Saková obsadily 1. místo.

V Prezentiádě školu reprezentovali Yva Řeháčková, Oliver Nathan Fillipi a Ondřej Frei, kteří v krajském kole získali 3. místo.