Vážení rodiče, vážení uchazeči,
pokud zvažujete podání odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí, upozorňujeme, že podle aktuální metodiky k přijímacímu řízení již škola nemůže případné uvolněné místo automaticky obsadit uchazečem, který se v předchozím kole umístil tzv. „pod čarou“.
I v případě, že se některý přijatý uchazeč vzdá práva na přijetí, musí škola na uvolněné místo vyhlásit další kolo přijímacího řízení. Do tohoto kola je nutné podat novou přihlášku, a to i tehdy, pokud uchazeč podal přihlášku již v předchozím kole.
Kritéria přijímacího řízení zůstávají stejná.
Samotné odvolání tedy nemůže vést k automatickému přijetí na uvolněné místo. Informace o případném dalším kole přijímacího řízení budou vždy zveřejněny na webových stránkách školy.